Spillelister for arrangementer

Danseaften 21.november 2015

 

SPILLELISTE:

 

19.30 – 20.00   Tønsberg & omegn TK   30 min.      

20.05 – 20.35   Anker m/venner               30 min.

20.40 – 21.10   Elin m/venner                  30 min.

21.15 – 21.45   Ramnes TK                      30 min.

21.45 – 22.10   Loddsalg/trekning           45 min.

22.10 – 22.40  Ramnes TK                       30 min.

22.45 – 23.25  Toraderklubben                40 min.

23.30 – 24.00  Tønsberg & omegn TK     30 min.

 

 

Danseaften 21.februar 2015

 

SPILLELISTE:

 

19.30 – 20.00   Notegruppa                         30 min.

20.05 – 20.40   Mariannes                            35 min.

20.45 – 21.30   Ramnes TK                          45 min.

21.30 – 21.55   Loddsalg/trekning              25 min.

22.00 – 22.45   Ramnes TK                          45 min.

22.50 – 23.20   Ottar & Sigvart                   30 min.

23.25 – 24.00    Notegruppa                        25 min.

 

Danseaften 21. mars 2015

 

SPILLELISTE:

 

19.30 – 20.05  Teigen Trøkk                       35 min.

20.10 – 20.55   Notegruppa                         45 min.

21.00 – 21.35   Anker m/venner                  35 min.

21.35 – 22.00   Loddsalg/trekning              25 min.

22.00 – 22.45   Per Martin og Damene       45 min.

22.50 – 23.25   Ottar & Sigvart                    35 min.

23.30 – 24.00   Notegruppa                         30 min.

 

Danseaften 22. november 2014

 

SPILLELISTE:

19.30 – 20.00  Notegruppa                              30 min.

20.05 – 20.45  Holmestrand Tr.klubb             40 min.

20.50 – 21.30  Anker med venner                  40 min.

21.30 – 21.55  Loddsalg/Trekking                  25 min.

21.55 – 22.35   Holmestrand Tr.Klubb           40 min.

22.40 – 23.15   Notegruppa                             35 min.

23.20 – 24.00   Mariannes                               40 min.

 

Spilleliste for Slagenhallen 15.03.2014 –  Åpent fra 19.00

Danse aften starter 19.30

ANKER MED VENNER                                   fra kl.  19.30 – 19.55

ELI MED VENNER                                              fra kl. 20.00 – 20.30

RAMNES TREKKSPILLKLUBB                fra kl.  20.40 – 21.25

PAUSE m/ LODDSALG/TREKNING                fra kl21.25 – 21.50

VESTFOLD TORADERKLUBB             fra kl. 21.50 – 22.35

TØNSBERG OG OMEGN TREKKSPILLKLUBB-

 -GAMMELDANSGRUPPE                             fra kl. 22.45 – 23.15

TØNSBERG OG OMEGN TREKKSPILLKLUBB-

-HOVEDGRUPPA                                                   fra kl. 23.25 – 23.59

                                                    AVSLUTTNING KL. 24.00

 

 


Top
E-post
Innlogging